Arabamı İlan girmeden Acil Nasıl Satarım?


Bilindiği üzere kurdaki artışa paralel olarak sıfır otomobil fiyatlarının yükselişine karşın bireylerin gelirlerinin aynı kalması ya da söz konusu seviyede artmaması, sıfır km araba almaktan uzaklaşmaya neden oldu. Bu da ikinci el pazarının hiç olmadığı kadar canlı bir hale gelmesini açıklıyor. Peki, 2. el araba satan herkes, aracının gerçek değerinde fiyat etiketi koyabiliyor mu? Diğer yandan hızlı bir biçimde ikinci el araba satmak neden zor? Tam da bu noktada alıcıbul.com, kullanıcıya avantaj sağlayacak bazı ürünler geliştiriyor. Baran Kurga , alıcıbul.com uygulamalarının ikinci el araba satışı yapmak isteyenlere sunduğu avantajlardan da bahsetti.

 

 

Arabamı Değerinde ve Hızlı Satmak İstiyorum!

Bilindiği üzere kurdaki artışa paralel olarak sıfır otomobil fiyatlarının yükselişine karşın bireylerin gelirlerinin aynı kalması ya da söz konusu seviyede artmaması, sıfır km araba almaktan uzaklaşmaya neden oldu. Bu da ikinci el pazarının hiç olmadığı kadar canlı bir hale gelmesini açıklıyor. Peki, 2. el araba satan herkes, aracının gerçek değerinde fiyat etiketi koyabiliyor mu? Diğer yandan hızlı bir biçimde ikinci el araba satmak neden zor? Tam da bu noktada arabam.com, kullanıcıya avantaj sağlayacak bazı ürünler geliştiriyor. Baran Kurğa, alıcıbul.com uygulamalarının ikinci el araba satışı yapmak isteyenlere sunduğu avantajlardan da bahsetti.

Sistem, sunduğu bazı uygulamalarla süreci kullanıcı için kolaylaştırıyor. Örneğin alıcıbul.com’un sunduğu çok popüler uygulamalardan biri alıcıbul ile aracınızın gerçek alıcısını öğrenebilirsiniz. Burada uygulama, Marka sorgusu, model-yaş gibi bilgileri kullanan bir algoritma ile çalışıyor ve size aracınızın piyasadaki alıcılarını söylüyor.

Diyelim ki arabanızı hemen satmak istiyorsunuz;alıcıbul.com Alıcıbul ile arabanızın markasını modelini seçmeniz yeterli. alıcıbul  algoritmasını kullanarak ve  bilgileriyle birlikte aracınızın gerçek alıcısını bulan algoritma, size hemen bir alıcı listesi yapıyor. Arabanızı satmak istiyorsanız arayıp fiyat alıyorsunuz ve bir kaç saat içerisinde gerçek alıcısına satıyorsunuz”

Mobil Uygulamalarımızı, android ve ios uygulama marketlerinden edinebilirsiniz.